Amcia Grill & Pub to klimatyczny lokal z pomysłem w Warszawie. Spędzicie u nas miło czas w świetnej, luźnej atmosferze.

AMCIA to festiwal ciągłych wydarzeń: weekendowe koncerty i karaoke, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych na naszych telewizorach, cykliczne promocje oraz eventy – to tylko u nas… „nie ma lipy” ! Nasze lokale tworzą niepowtarzalną atmosferę w „śmiechowym” klimacie. Nasza profesjonalna, wyluzowana obsługa z którą porozmawiacie o wszystkim, rozbawi Was do łez. Zostaniecie obdarowani trytytkami, śrubkami bądź innymi nietuzinkowymi gadżetami a czasami spotkacie w lokalu dinozaura, „Zorro” bądź innych niezwykłych gości.

Wspaniałą atmosferę podczas każdego z tych wydarzeń uwiecznią profesjonalni fotografowie – niech się dzieje! Czas umilać będą Wam nasze niespotykane, autorskie i klasyczne drinki w tym także te serwowane przez umundurowaną Milicję Obywatelską z poprzedniej epoki.

Posiadamy szeroką kartę alkoholi od piw z nalewaka i butelkowanych, przez wina różnego gatunku po alkohole przemocne w każdym wydaniu. Jeśli zgłodniejecie, zaoferujemy Wam szeroki wachlarz gorących dań z naszego profesjonalnego grilla w tym także tych dla wegetarian. Od kiełbasek, przez kaszankę czy kiszkę.

Stawiamy na doskonałą jakość naszych produktów tak, byście z przyjemnością wracali do nas wspólnie tworzyć niezapomnianą atmosferę.

AMCIA GRILL & PUB